Aktuální informace ke dni 28. 3. 2020:
E-shop je stále v provozu. Expedujeme standardním způsobem. ×
tepro_logoclaim_4c_new_96dpi.jpg

Značka TEPRO

Společnost TEPRO je německým výrobcem grilů a příslušenství pro grilování, zahradního nábytku, plechových a plastových zahradních přístřešků, zahradních domků, altánů, garáží a garážových stání, topných těles pro zahradu a dalšího zahradního sortimentu. Kvalita našich výrobků je naším hlavním zájmem. Generální ředitel společnosti Michael Schmidt neustále úzce spolupracuje s nadnárodním týmem pro řízení kvality v partnerských společnostech a kancelářích po celé Evropě a Asii. Výrobky TEPRO jsou nositeli certifikátů kvality CE a TÜV.

Grilování je metoda přípravy pokrmů stará mnoho tisíc let, a i přes to v současné době prochází velkou renesancí a rozvojem. Společnost TEPRO se snaží svým zákazníkům zprostředkovat nejrůznější postupy tepelného zpracování pokrmů, ať již tradiční grilování na dřevěném uhlí nebo modernější na plynu, uzení pokrmů v kouři, a nebo nejstarší techniku přípravy jídla na otevřeném ohni – ohništích. TEPRO je tradiční rodinnou firmou, jejíž tradice sahá do 80. let minulého století, kdy její zakladatel Heinz Schmidt dovezl do Německa první plynový gril z USA, kolébky grilování.

Pro společnost TEPRO není grilování jen tepelným zpracováním pokrmů, ale součástí moderního životního stylu a vášně k dobrému jídlu. Grilování se v posledních letech stalo především společenskou událostí, u které se scházejí celé rodiny, přátelé a stále častěji je i součástí obchodních vztahů, kdy se firmy se svými zákazníky rádi setkávají při neformálních příležitostech nad dobrým jídlem. Sortiment grilů TEPRO tedy myslí na všechny příležitosti, ať již na jednotlivce, malá či větší rodinná setkání, velké společenské party nebo na milovníky opékání, uzení, grilování.

sidlo_1.jpg
tepro-germany-brand.png