Aktuální informace ke dni 6. 4. 2020:
E-shop je stále v provozu. Expedujeme standardním způsobem. ×
multirost_vertikalni_foto.jpg

Tepro systém MULTI-ROŠT

Společnost TEPRO vyvinula pro milovníky a objevitele stále nových a nových chutí inovativní systém TEPRO MULTI-ROŠT. Tento systém díky kulatému vyjímatelnému středu grilovací plochy nabízí možnost využití variabilního příslušenství pro přípravu nejrůznějších pokrmů.

Výměnné příslušenství pro systém Tepro MULTI-ROŠT:

Litinová pánev
Litinová pánev je určena například pro přípravu nejrůznějších příloh, snídaně na vidličku, ale především v grilování se nápadům meze nekladou, takže je pouze na Vás, jaký pro svou MULTI-ROŠT litinovou pánev najdete uplatnění a nejlepší recept. Pánev je vyrobena z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům pánev snadno sundáte z grilu.

Pizza kámen

Pokud jste milovníky křupavé italské lahůdky, tak je pizza kámen určen právě Vám. Při přípravě pizzy na svém grilu můžete nechat plně rozehrát svou fantazii a vyzkoušet tradiční recepty jako pizza Margherita, Capricciosa, Quattro Formaggi nebo zcela popustit uzdu své fantazie. Pizza kámen lze pochopitelně použít též pro přípravu nejrůznějších chlebů, placek, koláčů nebo desertů, Vaší fantazii se meze nekladou. Kámen je vyroben z cordieritu, který udržuje stálou teplotu v průběhu grilování, ale je lehčí než žula. Díky dvěma úchytům jej snadno sundáte z grilu.

Litinový wok
Wok se stane Vaším ideálním pomocníkem při přípravě asijských specialit nebo nejrůznějších příloh. Wok je vyroben z litiny a rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže příprava pokrmů je rychlá a jednoduchá. Díky dvěma úchytům wok snadno sundáte z grilu.


Litinový rošt
Litinový rošt je zcela nepostradatelnou pomůckou při přípravě kvalitních steaků. Rošt je vyroben z litiny, která rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu, takže správná příprava masa je snadná a rychlá. Mřížka roštu zanechává na grilovaném masu krásný otisk, čímž dotváří celkový dojem z grilovaného masa.

Zda je systém  MULTI-ROŠT vhodný právě pro Vámi vybraný gril vždy naleznete v jeho popisu.

 

Litinová pánev pro systém Tepro MULTI-ROŠT

990 Kč
Není na skladě do 2 týdnů
Koupit

Pizza kámen pro systém Tepro MULTI-ROŠT

990 Kč
Není na skladě do 2 týdnů
Koupit

Litinový wok pro systém Tepro MULTI-ROŠT

1 190 Kč
Není na skladě do 2 týdnů
Koupit